Czym jest Holi Święto Kolorów?

Holi Święto Kolorów to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie święta kolorów Holi. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Poczuj magię zabawy, obrzucaj sie kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi.
Baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJów.

Wstęp Bezpłatny

Sprawdź kiedy pojawimy się w twoim mieście:

Proszki Holi

Najważniejsze podczas festiwalu są proszki holi, którymi bawią się uczestnicywydarzenia. Proszki, które oferujemy pochodzaą od największych dostawców na świecie. Są w pełni naturalne, ponieważ wyprodukowane z talku, mąkikukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych. Wszystko jest w pełnizmywalne woda.

Nasze proszki posiadają certyfikaty świadczące o przebadaniu ich pod katem normunijnych. Są nietoksyczne i przyjazne dla skóry (norma EN 71-3 przebadane przez SGS International Lab, UK), niewybuchowe/niepalne (zgodnie z regulacjaVDI 2263-1) oraz biodegradowalne.

Dla mediów

Kontakt dla mediów:
Pobierz nasz Press Pack:

Pytania i odpowiedzi

Czy wstęp na wydarzenie jest płatny?

Wejście na imprezę jest BEZPŁATNE, może przyjść każdy. Biletów nie ma.

Od jakiego wieku wpuszczacie na festiwal?

Każdy może przyjść na festiwal, nieważne ile masz lat – 5, 12 czy 75. Liczy się tylko dobra zabawa.

Czy mogę przynieść własny proszek?

Nie, niestety nie jest to możliwe. Ponieważ Twoje zdrowie i środowisko są dla nas bardzo ważne, dopuszcza się tylko certyfikowany proszek – będzie można go kupić na Festiwalu.

Kiedy zaczyna się impreza i kiedy są kolory rzucone w powietrze?

Festiwal zaczyna się miedzy godziną 14.00 a 16.00 to zależy od miasta (więcej informacji na wydarzeniu fb). Jeśli chodzi o wyrzut proszku w powietrze to odbywa się to pod sceną zawsze o pełnej godzinie np. 17,18,19,20,21.

Jak mamy się ubrać?

Nie ma określonego ubioru na tę imprezę ale większość gości przybywa w białych ubraniach, ponieważ bardziej widoczny jest efekt kolorów.

Czy mogę zabrać ze sobą aparat?

Możesz zabrać ze sobą aparaty, telefony komórkowej, aparaty cyfrowe oraz GoPro.

Czy pokolorowane ubranie łatwo się dopierze?

Tak, kolory są łatwo wypłukiwane z odzieży. Tylko przed praniem trzeba dobrze strzepać proszek z ubrań. P.S. Są także tkaniny na których kolorowe resztki proszku mogą pozostać (szczególnie te z gorszej jakości tkanin), dlatego zalecamy ubrać się na imprezę w ciuchy na których nam już tak bardzo nie zależny.

Czy kolorowy proszek łatwo schodzi ze skóry i włosów?

Tak, łatwo chociaż przed samą imprezą zaleca się posmarować włosy czymś tłustym. Wtedy proszek nie osada na włosach i bardzo łatwo go zmyć.

Czy na festiwalu będzie jedzenie i napoje?

Tak, będzie jedzenie i napoje. Własne jedzenie i napoje nie mogą być zabrane na festiwal.

Czy proszki są bezpieczne?

Proszki, które oferujemy pochodzą od największych dostawców na świecie. Są w pełni naturalne, ponieważ wyprodukowane z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych.

Nasze proszki posiadają certyfikaty świadczące o przebadaniu ich pod katem norm unijnych. Są nietoksyczne i przyjazne dla skóry (norma EN 71-3 przebadane przez SGS International Lab, UK), niewybuchowe/niepalne (zgodnie z regulacja VDI 2263-1) oraz biodegradowalne.

Skontaktuj Się

kontakt@swietokolorow.pl

    Enter your keyword